Pránanadi Egyesület logo

Pránanadi Egyesület

Kedves Aktív és Leendő Egyesületi Tagok!
A Pránanadi Egyesület küldetése, hogy minél több embernek biztosítson lehetőséget a módszer kipróbálására, mivel az hatékonyan hozzájárulhat a gyógyuláshoz, az egészség fenntartásához illetve az öröm és a szeretet érzésének újbóli megtalálásához, amelyek végtelen távlatokat nyithatnak emberi kapcsolatainkban és életünk minőségében.

Hogyan válhatsz egyesületi taggá?

A BELÉPÉSI NYILATKOZAT kitöltésével, melyben nyilatkozol:

1. Az Egyesületi Alapszabály elfogadásáról,
  2. Hírlevél fogadásáról,
  3. RENDES, vagy PÁRTOLÓ tagság választásáról,
  4. Tagi hozzájárulás vállalásáról:
RENDES tagság esetén 1.000 Ft/hó (12.000 Ft/év)
PÁRTOLÓ tagság esetén 200 Ft/hó (2.400 Ft/év)

A Nyilatkozatod benyújtásával

• Egy Pránanadi® tanítónak átadva, vagy
  • Postai úton beküldve a PRÁNANADI Egyesület
    1039 Budapest, Madzsar József utca 22. címére

A Pránanadi Egyesület küldetése

A Pránanadi® módszer egyszerű és csodálatos technika, ami sokaknak segített már, hogy visszanyerjék egészségüket és új mélységekben tapasztalják meg önmagukat és a világot. Nagyszerűsége többek között abban rejlik, hogy a relaxáció, az érintés és az energetika tényezőin alapulva, harmonizáló hatása az egész lényünkre, minden síkon kiterjed.

A Pránanadi® közösség azért hozta létre az Egyesületet, hogy ezt a célt segítse megvalósítani. Minél több ember kapcsolódik össze egy  nemes cél érdekében, és minél komolyabban veszik azt, annál nagyobb figyelmet kap az ügy, és annál természetesebben válik életünk részévé. Ezért a leghatékonyabban úgy tud segíteni ez a közösség, ha nagy taglétszámmal dolgozik, és tevékenysége minél több emberhez jut el. Amennyiben úgy érzed, hogy részese vagy, esetleg kívánsz lenni ennek a folyamatnak, és akár tevékenységeddel vagy részvételeddel hozzájárulnál a cél megvalósításához, akkor tudnod kell, hogy bármikor lehetőséged van csatlakozni hozzánk.

Célkitűzéseink

• Továbbképzések, előadások szervezése, melyeket tagjaink kedvezménnyel látogathatnak.
  • Életmóddal kapcsolatos tanácsadás.
  • Gyakorláshoz való segítségnyújtás.
  • A közösség harmonikus működésének, kommunikációjának segítése megújuló
    informatikai rendszerrel és a Pránanadi® telefonos flottával.
  • A tagok és a szervezet jogainak és kötelezettségeinek érvényesítése és védelme.
  • Stabil önálló gazdálkodás, amelyet a tagok által fizetett tagdíjak, felajánlások
    és adományok biztosítanak.

Téged is szeretettel várunk közösségünkben, bizalmadat, munkádat és támogatásodat örömmel fogadjuk!